İstanbul Korkuteli Nakliyat

www.istanbulantalyanakliyat.com

İstanbul Korkuteli Evden Eve

İstanbul Korkuteli’nde özellikle Korkuteli’nin dar sokaklarında parça eşya taşımacılığı ile yola çıkan araçlar pek çok sorunla karşılaşmakta, parça eşyalara zarar vermektedir. Özellikle bölgenin turistik yapısı, sık sık araçların önlerine bireylerin çıkmasına neden olabilmektedir. Bu da ani frenlere, ani frenlere bağlı ivmelenmeler ile parça eşyaların hasara bağlı deformasyon bağlamasına sebep olmaktadır.

Tüm bu kriterleri göz önünde bulunduran Avrupa Nakliyat firması, nakliye sırasında, nakliye öncesinde gerekli bilgi donanımları ile şöför personelini yükelerken, gerekli amasör donanımları ile de girinti çıkıntılara karşı araçları yüklemektedir. Ayrıca olası bir hasar durumu karşısında Avrupa Nakliyat firması tüm parça eşyalarınızı nakliye boyunca sigortalamaktadır. Nakliye işlemi küçük bütçeli olsun yada olmasın bu kriter değişmez, çünkü Avrupa Nakliyat komisyon üzeri çalışmaz.

Firmamızda bulunan paketlemeden sorumlu personelimiz,  eşyaların mukavemet dayanımlarını, ağırlıklarını ve hacimlerini hesaplayıp bu kriterlere göre paketlemektedir.

Böylesine titiz çalışan Avrupa Nakliyat firması olarak biz, parça eşyalarınızı oldukça cüzzi miktarlarda taşımaktayız. Firmamız, İstanbul Korkuteli evden eve nakliyede sizlere kaliteyi ucuza sunmaktadır.