istanbul konyaaltı evden eve nakliyat

www.istanbulantalyanakliyat.com

Avrupa Nakliyat firması İstanbul Konyaaltı’nda da sizlere kaliteli nakliye hizmetini rekabetsel fiyatlar aralığında sunmaktadır. Avrupa Nakliyat, İstanbul ili ile, Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde uzun yıllardır en çok tercih edilen firma olma özelliğini, sağladığı cüzzi miktarlardaki kaliteli nakliye hizmetine borçludur.

Firmamız, komisyon usülü çalışan diğer firmaların aksine bu insiyatif hakkını hiçbir müşterisine taşımayan kaliteli bir firmadır. Bit tabi böylelikle Avrupa Nakliyat bünyesi ile çalışan tüm müşterilerimiz aynı haklara sahip olup, firmamızın sunduğu kalite referanslarından sonuna kadar yararlanmaktadır.

Avrupa Nakliyat firması taşımacılığını yaptığı tüm ürünleri sigorta güvencesi ile korumaktadır. Bu sayede, gözünüz kapalı eşyalarıma bir şey olacak mı? Kaygısı gütmeden ürünleriniz nakliye edilişini bekleyebilirsiniz.

Firmamızda bulunan şöför personelimiz minumum sekiz yıllık sürücü tecrübesine sahiptir. Paketlemden sorumlu personelimize Amerika’da çokca kullanılan RTS paketleme sistemi öğretilmektedir. Bu sayede parça eşyalarınız ağırlık, hacim gibi oranlarla paketlenmektedir.

Firmamızın sunduğu bir diğer hizmet de, yol hava durumu kombinidir. Bu kombin ile, şoför ve araç içi taşımadan sorumlu personelimize yol durumu, hava durumu hakkında şoföre saatsel, iç personele yarım saat arayla bilgilendirme yapılır.