İstanbul Eskişehir Nakliyat

www.istanbulantalyanakliyat.com

İstanbul Eskişehir Nakliyat

Avrupa Nakliyat firması olarak, İstanbul ve Eskişehir illeri nakliye işlerinizi büyük bir titizlik ile yapmaktayız. Firmamız, kalitesi ile İstanbul Eskişehir illerinde verdikleri hizmet ile en çok tercih edilen firmalar arasındadır.

Avrupa Nakliyat firmasında komisyon kesinlikle kabul olunmayan bir ticari eylemdir. Avrupa Nakliyat firması ile çalışan tüm müşteriler aynı tüzel haklara sahip olup, tüm müşterilerimize maksimum kaliteyi minumum fiyatlar ile sağlamaktayız. Nakliye sırasında, müşterilerimizin parça eşyaları sigorta kapsamında korunup, varış noktasına kadar bu güvence ile taşınmaktadır.

Avrupa Nakliyat firması sağladıkları servisler ile de en çok tercih edilen firma olma özelliğindedir. Firmamızda, paketlemeden sprumlu personelimizin en az üç yıllık iş tecrübesi, şöför personelimizin de en az on yıllık deneyimi olması özellikle dikkat ettiğimiz husustur. Bunun yanında,  Bizim için müşteri memnuniyeti yıkılmaz tabudur, güler yüzlü personelimiz kendileri gibi güler yüzlü müşteri profilleri için durdurak bilmeden çalışmaktadır. Nakliyede bizi seçin, içiniz rahat olsun.